SurroundManiak

Strona Radka Poznańczyka

Strona Główna
Surround Sound
Kino Domowe
THX
Produkty
Linki

Na linii od: listopad 16,'98

Najlepiej przeglądać z:
Ms Internet Explorer 4.01
przy rozdzielczości 1024x768
high/true color

© 1998-99 Radek Poznańczyk (SurroundManiak)

Witaj na mojej stronie drogi Internauto !

Skoro trafiłeś tutaj, to znaczy że jesteś zainteresowany dźwiękiem przestrzennym oraz kinem domowym, ewentualnie poszukujesz na ten temat informacji. Mam nadzieję, że znajdziesz coś ciekawego dla siebie na moich stronach. Jeżeli masz jakieś pytania związane z tą tematyką napisz do mnie e-maila, a ja postaram się na każde pytanie odpowiedzieć. Oczekuję również na Wasze sugestie związane z zawartością tych stron: np. czego w nich brakuje lub jakich informacji oczekujecie odwiedzając moją stronę (czego na niej nie znaleźliście). Ja wtedy będę mógł dostosować zawartość stron do waszych próśb i oczekiwań.

 
W sekcji Surround Sound znajdziesz dokładne informacje o sposobach kodowania dźwięku przestrzennego, oraz przykładowe próbki dźwięku zakodowanego w Dolby Surround i wiele więcej.
W sekcji Kino Domowe znajdują się przede wszystkim informacje dotyczące poprawnego ustawienia zespołów głośnikowych w systemie stereo oraz w systemach wielokanałowych przeznaczonych do kina domowego.
Sekcja THX to również mnóstwo informacji o funkcjach tego systemu (certyfikatu).

Większość informacji zawartych na tych stronach pochodzi z magazynów i czasopism audiofilskich (HI-FI i Muzyka, Sat-Audio-Video, Audio-Video, Audio), z innych stron internetowych oraz z własnych doświadczeń.

Jeżeli chcesz możesz również odwiedzić moją nową Stronę Domową, która mieści się pod adresem www.kki.net.pl/~bravekid/. Tam możesz poznać trochę bliżej moje zainteresowania i nie tylko.

Zmiany na stronach

21-03-1999    Sporo zmian (przebudowa całej strony, zmieniona szata graficzna).
29-01-1999    Sekcja Produkty: Uaktualnienie kompozycji na pulpit windows The Fifth Element.
01-01-1999    Ogólnie: Trochę nowych rzeczy. (Produkty, Surround EX, i inne).
06-12-1998    Sekcja Kino Domowe: Niewielkie poprawki.
04-12-1998    Sekcja Kino Domowe: gotowa.
30-11-1998    W sekcji Surround Sound:Opis systemów Dolby Digital, Dolby Surround Pro Logic oraz DTS prawie gotowy. Sekcja THX: gotowa.

 

 

Ostatnia modyfikacja strony: 22 marzec 1999